Fenerbahçe Altınordu’yu satın mı alacak?

Fenerbahçe’ye yakınlığı ile bilinen spor yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe’nin Spor Toto 1. Lig ekibi Altınordu’yu satın alacağını öne sürdü. Berke ve Barış Alıcı’yı sezon başında Altınordu’dan kadrosuna katan sarı lacivertliler, altyapısından Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder gibi genç yıldızları çıkaran proje takımını satın alabilir.

Pazar Akşamı Futbol programında konuşan Serdar Ali Çelikler, başkan Ali Koç’un Altınordu’yu satın alıp sarı lacivertli camiaya hediye edebileceğini öne sürdü.

”Fenerbahçe sanırım Altınordu’yu satın alacak. Altınordu’yu satın almak, sadece takımı almak değil. Yapıyı, tesisleri almak demektir. Fenerbahçe’nin Altınordu’yu satın alma niyeti var. Bu satın almayı Sn. Ali Koç üstlenebilir. Kulübün kasasından para çıkmadan Fenerbahçe’ye hediye edebilir başkan.”

Öte yandan Alvaro Negredo’nun Birleşik Arap Emirlikleri’ne transfer olma konusunu değerlendiren Çelikler, Nabil Dirar’ın önümüzdeki hafta elden çıkarılabileceğini iddia etti.

”Beşiktaş’ta sürekli oyuncular ayrıldı. Şenol Güneş ilk kez tam kadro çıktı. Haftaya da Medel yok. Negredo’nun Beşiktaş seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Bu arada Fenerbahçe’de Nabil Dirar da bu hafta satılabilir.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*